Serwis

Szukasz najlepszego serwisu ?

Ogród Serwis
96-100 Skierniewice,

Sierakowice Prawe 138A

Adresy e-mail:

biuro@ogrod-serwis.eu

Tel. 46/832-46-22

Fax.46/880-91-30

 

Oferujemy całą gamę części zamiennych do wszystkich modeli  maszyn. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części zamiennych   za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy spedycyjnej - realizacja dostaw

od daty złożenia zamówienia  max. 3 dni.

Osoby odpowiedzialne za realizację zamówień:

Marcin Majewski

Adrian Kunat

Najlepsi serwisanci

1.    Zachodnio-pomorskie
M&Z Serwis Sprzętu Ogrodniczo-Leśnego
71-241 Szczecin ul.Sebastiana Klonowica 5
Tel. 608-500-354 , 661-677-266

2.    Pomorskie
INTER-POL  Marcin Hejmowski
84-200 Wejherowo  ul.Stefczyka 12
Tel.58/350-55-46

Sklep Zaopatrzenia Ogrodniczego "u Mietka"

76-200 Słupsk ul.Prof. Lotha 21

Tel.59/842-80-60

3.    Warmińsko-mazurskie
OGRÓD i LAS Stanisław Skierś
19-500 Gołdap ul.Bagienna 8
Tel.880-183-310 , 886-092-067

Firma Grizli Jan Głuszczuk
10-406 Olsztyn ul.Lubelska 23A
Tel. 89/534-18-50 , 89/532-15-15

4.    Podlaskie
PH-U SOLO  Antonina Wakuluk
15-117 Białystok, Wasilkowska 47B
Tel.85 675-20-69

5.    Wielkopolskie
Serwis Ogród Witkowski Michał
62-051 Wiry, Łęczyca Leśna 9
Tel. 61/ 810-67-31

MODEST Zbigniew Serafinowski
63-510 Modest , Przedborów 31
Tel.62/731-94-58 , 62/730-60-54

6.    Łódzkie

Ogród Serwis Krzysztof Gajda
96-100 Skierniewice
Sierakowice Prawe 141D
Tel. 46/832-46-22

CAZA Andrzej Czapelka
95-200 Pabianice ul.Widzewska 7a
Tel.42/215-00-11

7.    Mazowieckie
AGROMATECH Piotr Dąbrowski
01-424 Warszawa ul.Prymasa Tysiąclecia 103
Tel. 22/817-20-08 , 22/877-33-54

Zakład Usług Ogrodniczych ARBOR
09-400 Płock ul.Dobrzyńska 111
Tel.24/367-49-94

" TAMARIX " dealer HUSQVARNA
05-800 PRUSZKÓW
ul. NISKA 13
tel 22 728 20 68
kom 513 133 063

AGRONARZĘDZIA Rafał Uklejski

05-090 Janki Al.Krakowska 6

tel. 602-255-951

8.    Lubelskie 
IRPOL Leopold Guściora
20-030 Motycz Konopnica , Al.Kraśnicka 160
Tel.81/503-10-88 , 81/503-29-30

PUH  FINO  Sp. z o.o.
22-100 Chełm ul.Rampa Brzeska 7
Tel.82/565-51-32 , 82/565-51-52

9.    Świętokrzyskie
AGROSERWIS Kondrad Szaruga
25-551 Kielce ul.Warszawska 262
Tel. 41/362-39-96

10.    Podkarpackie
ZHU Ogród Serwis  Bronisław Turek
37-100 Łańcut ul. Turka 25
Tel. 17/ 225-46-40

11.    Śląskie
PUH TOP SERVICE Andrzej Dziki
47-400 Racibórz ul.Rybnicka 49
Tel. 32/415-13-52

FLORA-TECH  Lamik Bronisław
43-155 Bieruń  ul.Dąbrówki 33
Tel. 501-349-755

MAJSTER Waldemar  Mazur
44-325 Mszana, ul.Wodzisławska 79A
Tel.32/47-19-610

Spółdzielnia Zaopatrzenia Ogrodniczego OGRÓD,
43-340 Kozy  ul. Szkolna 12
Tel. 33/ 817-43-04 do 6

12.  Kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  PHOBOS
86-031 Osielsko Szosa Gdańska 67
Tel.52/381-35-68

85-085 Bydgoszcz ul.Fordońska 21
tel.52/32-40-233

13.  Lubuskie

F.H.U. Wojciech Bykowski
66-002 Stary Kisielin Zatorze 14/4
tel.68/320-19-66

14.   Dolnośląskie

Zakład Mechaniki Maszyn OUIRINEX s.c. 
52-131 Wrocław ul.Buforowa 102
tel.71/34-64-876